Žminj - Istra 1961 0:11

Batarelo (M. MIJOŠEK)

Žminj. Igralište Žminja. Gledatelja 300. Sudac: Igor Rajko (Kringa). Pomoćnici: Rude (Paz), Benčić (Pazin). Strijelci: 0:1 Miličević (3), 0:2 Miličević (20), 0:3 Radonjić (47), 0:4 Babić (55), 0:5 Radonjić (61), 0:6 Radonjić (64), 0:7 Radonjić (65), 0:8 Jo (70), 0:9 Radonjić (72), 0:10 Batarelo (77 - 11m), 0:11 Jo (83).

ŽMINJ: Knežević, M. Kalčić, Matika, Batel, L. Križanac, Peteh, Veselinović, Benčić, Smoković, Damijanić, Galant (još su igrali: Doblanović, A. Kalčić, Bančić, Erman, Šujević, A. Križanac).

ISTRA 1961: Lovrić, Uzelac, Hadžić, Budicin, Makić, Petrak, Ćorić, Batelić, Miličević, Sačer, Dadić (drugo poluvrijeme: Prskalo, Havojić, Hadžić, Obšivač, Woon, Blagojević, Batarelo, Babić, Franjić, Jo, Radonjić).

Tek je "prva postava" u drugom dijelu pokazala kako bi se rezervni igrači trebalo boriti žele li osjetiti prvoligaške minute. Oni nisu, doduše pored umornih Žminjaca, dozvolili da im protivnik izađe iz svojih 30 metara i doslovno su uz niz promašenih prilika napunili mrežu domaćih nogometaša. (B. V.)