Zelina - Umag 30:26

U gotovo prijateljskom ogledu sve dobro što su gošce napravile u privih pola sata susreta, u nastavku su pokvarile, odnosno prokockale priliku da prekinu seriju poraza. Na kraju su upisale i šestu "nulu", iako su za prvu dionicu zaslužile prolaznu ocjenu.

Utakmicu je otvorila Kornelija Gašic za prednost gošci, da bi suparnice uzvratile serijom 3:0, a potom i novim vodstvom (5:2 - 9'). Za divno cudo, slijedi novi obrat - 5:1 umaških rukometašica koje su u 17. minuti ponovno u vodstvu, nakon pogodaka Jajcevic, Rajic i Gašic. Pet minuta prije kraja u dva su navrata imale dva gola "viška", da bi na odmor otišle s minimalnom prednošcu.

Odmah u nastavku povele su 14:12, ali je onda Mia Stipic s tri uzastopna gola te Ercegovac s dva, vratile sve na stranu domace ekipe (19:16- 43', 21:16 - 46'). U daljnjem tijeku ekipa Zeline ima 3-4 gola prednosti, osim u 51. minuti kad su se Umažanke približile na dva (24:22), no domaci sastav nije dozvolio iznenadenje.

Dvorana srednje škole. Gledatelja: 300. Sutkinje: Crnojevic i Kostecki-Radic (obje Kutina).

ZELINA: Križanac (6+0), Ercegovac 6, Peti 2, Antolkovic, Madarac 2, Pavicic 4, Knježevic 3 (1), Vukojevic 1, Džono 3, Markešic, Legin, Vulic, Stipic 6 (4), Galic, Valetic, Jukic (9+0).

UMAG: Pandža (2+0), Žulicek 2, Baksa-Markovec 6 (1), Vojic 2, Rajic 2, Mataia, Vidovic 1, Jajcevic 6 (2), Gašic 4, Špoljaric 3, Corkovic, Maras, Boškovic, Pavic (9+0).Sedmerci: Zelina 5 (5), Umag 3 (3). Iskljucenja: Zelina 2, Umag 2 minute. (M. G.)