Zaprešic - Umag 28:36

Domace su igracice imale samo dva pocetna minimalna vodstva. Potom su raspoložene gošce mini-serijama podizale prednost (3:6, 6:10) i takav odmak držale sve do odlaska na odmor. Andrea Pavic je uskracivala suparnicama radost pogodaka, dok su na drugog strani domace vratarke bile nemocne nakon poteza "žuto-plavih".

Zaprešicka obrana nije pronalazila nacina kako zaustaviti ubojite Umažanke, a posebno nepredvidljivu i nezadrživu Tenu Mataija koja se poigravala s obranom suparnica. Tako se vec nakon prve cetvrtine susreta dalo naslutiti tko ce se na kraju ogleda osladiti bodovima.

Trener Dragan Rajic je u drugom poluvremenu igrao sa svim raspoloživim snagama, pa je stoga i druga dionica završila istovjetnim omjerom, u suprotnom bi pobjeda gošci bila još uvjerljivija.

U drugih pola sata igre Ivona Stlinovic je sakupila isti broj obrana kao i Pavic, a onda mjesto ustupila darovitoj Tjaši Lekšan koja je upotpunila ucinak umaških vratarki za uvjerljiv i zaslužen uspjeh.

Dvorana školskog centra. Gledatelja 50. Suci: Hunjadi i Zecevic (oba Zagreb).

ZAPREŠIC: Jakovic (4+0), Vulic 2, Paska 3, Roncevic, Horvatovic, Benko 2, Loparic, Džepina 8, Hadžikadunic 2, Covic, Družinec 7 (1), Gojavic 3 (2), Šimic 1, Coric (4+1).

UMAG: Lekšan (3+0), Žulicek, Jadrijevic 6, Vojic 2, Rajic 5, Mataija 9, Bebic 1, Martic, Baksa -Markovec 4, Stilinovic (9+0), Šimicic 1, Špoljaric 1, Corkovic 1, Boškovic 6, Cehic, Pavic (9+0).Sedmerci: Zaprešic 5 (3), Umag 3 (0). Iskljucenja: Zaprešic 2, Umag 8 minuta.