Zamet - Buzet 34:24

Tek u osmom medusobnom susretu rukometaši Zameta uspjeli su pronaci rješenje za Buzecane, svladavši ih prvi put otkako se zajedno natjecu u Premijer ligi.

Igralo se tvrdo i neizvjesno sve do 20. minute kad je Vidovic pogodio za novo izjednacenje (10:10), da bi u narednih deset minuta Rijecani napravili nevjerojatnu seriju od 9:2 i na odmor otišli s velikom prednošcu od sedam razlike. Spojio je vratar Jovic nekoliko obrana u nizu pocetkom drugog djela, no to isto cinio je i njegov kolega na suprotnoj strani, pa se zaostatak gostiju nije smanjivao (22:15 - 36').

Dotad su se "plavi" još i nekako držali, ali serija Rijecana od 4:0 totalno ih je dotukla te je utakmica u 42. minuti pri rezultatu 26:15 prakticki bila riješena. Kad se treci uzastopni poraz nije mogao izbjeci, trener Sirotic pružio je priliku buzetskim poletarcima koju je, ako je suditi po ucinku, najbolje iskoristio mladi pivot Pobric postigavši tri pogotka.

SC Zamet. Gledatelja: 300. Suci: Cepanec (Turcin) i Jeftic (Varaždin).

ZAMET: ?urica (7), Vucko 1, Hrvatin 7, Mrakovcic 3, Uzelac, Cosic 5, Kacanic, Kružic 3, Stevanovic (11+0), Kovacevic 5, Cuturic, Slavic, Vujic 5, Golik, Sakic 5.

BUZET: Šverko, Prodan, D. Vukelic 6, Vidovic 2, Gašpar 3(2), Ljubotina 2, M. Vukelic 1, Pobric 3, Jovic (9), Šculac 1, Šunjic 4, Pavletic (4), Jermaniš, Sirotic, Vrkljan 2, FabijancicSedmerci: Buzet 2 (2). Iskljucenja: Zamet 10, Buzet 6 minuta. (V. B./NL)