Zagrepcani "otkinuli" jednu partiju

Stolnotenisaci "Pule" upisali su u subotu u cetvrtom kolu Prve lige drugu ovosezonsku pobjedu; mladu momcad zagrebackog "Frima" pobijedili su s 4:1. U prvoj rotaciji pojedinacnih partija Saša Stankovski i Ivan Slavic lako su izašli na kraju s Dominikom Zeljkom, odnosno Antonijom Lukom Radanovicem, dok se dojucerašnji "frimovac" Matej Mamut pet setova žilavio protiv Mateja Jelica te na kraju izgubio partiju 2:3. Mamut je najviše kiksao u cetvrtom i petom setu.

U odlucujucem setu Mamut je pocetnih 2:4 preokrenuo na 5:4 i do pred sam kraj seta vodio s poenom, dva razlike, da bi kod 9:7 za Mamuta Jelic napravio presudnu 0:4 seriju za 11:9.

Nakon igre parova u kojoj su Tao Lin i Ivan Slavic Zeljku i Jelicu prepustili jedan set, dvoboj je priveo kraju Saša Stankovski, koji je u petoj partiji susreta, takoder s 3:1, pobijedio Mateja Jelica.

Pula - Frim 4:1,
rezultati: Stankovski - D. Zeljko 3:0 (11:3, 11:6, 11:8), Mamut - Jelic 2:3 (11:5, 9:11, 12:10. 8:11, 9:11), Slavic - Radanovic 3:0 (11:7, 11:2, 11:3), Lin, Slavic - D. Zeljko, Jelic 3:1 (11:9, 8:11, 11:4, 11:7), Stankovski - Jelic 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 12:10).