Zadar - Biska Pula 87:50

Košarkašice «Biske Pule» zakljucile su osnovni dio A-1 lige još jednim porazom koji spada u red ovosezonskih debakala. U nedjelju su na gostovanju u Zadru poražene s 37 poena razlike (50:87). Usto, to je treci ovosezonski poraz pulske ekipe od Zadranki.

Pobjednik je bio odlucen do poluvremena, jer su vec nakon 20 minuta igre Puljanke akumulirale zaostatak od 26 poena. Donekle ravnopravne "Zadru" Puljanke su bile u trecoj cetvrtini koju su okoncale u rezultatskom egalu. U zadnjih deset minuta pulski sastav je opet ostao bez Maje Ramljak koja je zbog udarca u koljeno morala napustiti igru.