Vukovar - OTP banka 3:0

Ilustracija (M. ANGELINI)

Pulske odbojkašice upisale su i drugi poraz igrajući u trećoj jakosnoj skupini, ukupno sedmi u osam kola, nakon što su za 90 minuta igre u tri seta poražene na gostovanju u Vukovaru. Nisu pulske odbojkašice ovom prilikom ponovile onu borbenost koja im je u prošlom, rekordno dugom, susretu u Pattinaggiu protiv Marine Kaštela donijela bod. Odigrale su korektno, ali za nešto više od solidnog otpora suparnicama "bankarke" moraju odigrati na gornjoj granici svojih mogućnosti. Ovim su porazom pulske odbojkašice ostale prikovane za dno s tek tri osvojena boda.

Susret 8. kola Prve A lige, skupina II: Vukovar - OTP banka 3:0 (25:18, 25:18, 25:22). Dvorana OŠ D. Tadijanović. Suci: Radanović, Dubac (oboje Osijek).

VUKOVAR: Majer, Ćirić, Čolak, Rajković (L), Savić, Varnju, Mrđanov, Novalić, Lukinac, Đuričković, Marčinko.

OTP BANKA: Milin, Šipušić, Ikanović, Anđelković, Drviš, Rujak (L), Ćosić, Vuletić, Božeglav, Čopić. (R. C.)