Varteks Di Caprio - Buzet 34:33

U susretu 11. kola rukometaši "Buzeta" minimalno su poraženi na gostovanju u Varaždinu zabilježivši na taj nacin svoj osmi poraz u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Do prve osjetljivije prednosti Siroticevi decki stigli su u 12. minuti, kada su Šverko i Gašpar nastavili tamo gdje je Šunjic stao te serijom od 3:0 svoju prednost s jednog povecali na tri pogotka razlike (4:7). Iducih su šest minuta "plavi" održavali tri razlike da bi u 18. minuti Vrkljan svojim trecim pogotkom odveo svoju momcad na plus cetiri (7:11, 18').

Što znaci dobro iskoristiti igraca više u dva su navrata pokazali domaci, kada su serijom od 3:0 smanjili prednost gostujuceg sastava (12:14, 26').

Na odmor se ipak otišlo s minimalnom prednošcu Buzecana jer je Petric svojom sedmom obranom sprijecio Babica da neposredno prije isteka 30. minute izjednaci (14:15)."Plavi" gotovo da nisu mogli poželjeti bolje otvaranje drugog dijela, Horvat i Šunjic postigli su dva uzastopna pogotka, a Petric pridodao još jednu obranu na svoj konto (14:17, 32').

Serijom 6:0 Varaždinci okrecu rezultat u svoju korist (30:26, 51'). Ponajviše zaslugom Gašpara i Šunjica, koji su u ovom susretu postigli svaki po deset golova, minutu prije kraja susreta rezultat je ponovno izjednacen (33:33, 59'). Na žalost gostiju, Neven Prole bio je taj koji je u posljednjoj minuti postigao pogodak odluke i odlucio da bodovi ostanu u Varaždinu.

Utakmica 11. kola Premijer lige rukometaša. Gradska dvorana Varaždin. Gledatelja 300. Suci: Klapež, Pervan (oba Krilj).

VARTEKS DI CAPRIO: Marcec, Trojko, Babic 10, Jagacic 10 (8), Taci, Žnidaric, Vidacek 3, Imamovic, Božic (14), Štimac 2, Prole 5, Baric, Turan 2, Vincek, Žganec 2, Sršen.

BUZET: Petric (11), Šverko 2, Prodan, Vukelic 1, Pobric, Gašpar 10, Ljubotina, Mavrovic 1, Horvat 2, Jovic (2), Vozila 3, Šunjic 10 (4), Sirotic 1, Vrkljan 3, Moranjkic.Sedmerci: Varteks Di Caprio 8 (8), Buzet 4 (4). Iskljucenja: Varteks Di Caprio 2, Buzet 6 minuta.