Varteks DC - Arena Jadrograd 34:29

Pobjednicka serija rukometaša "Arene Jadrograd" u Premijer ligi stala je na brojci cetiri. Prvi poraz pulenima Slavice Bonic u ovoj kalendarskoj godini nanijeli su na svom parketu igraci "Varteksa DC", osvetivši se tako za jesenskih 34:26 u Puli, najuvjerljiviji trijumf "arenaša" u dosadašnjem tijeku sezone. Mogli su se "arenaši" i iz Varaždina vratiti s bodom ili dva, ali kad su u nastavku uspjeli anulirati loš ulazak u susret i stici do rezultatskog poravnanja, ukazao se domaci vratar Balent koji je prikupio 19 uspješnih obrana i tako sprijecio potpuni preokret.

Gradska dvorana Varaždin. Gledatelja: 100. Suci: Cindric i Gonzurek (oba Osijek).

VARTEKS DC: Kavran 2, Babic 3, Jagacic 5 (4), Žnidaric, Vincek 3, Ledinski, Imamovic, Sršen 3, Vidacek 4, Žganec 5 (1), Štimac, Turan 1, Baric, Prole 6, Balent 2 (1, 18+1).

ARENA JADROGRAD: Popovic (3), Gruicic 8, Rožman 1, A. Bašic 2, Bonic, Brešcic 6 (1), Tomašev 7 (1), Gracic (1), Špac 2, Juric, M. Bašic 2 (1), Badurina (8), Jovanovic 1.

Sedmerci: Varteks DC 6 (6), Arena J. 4 (3). Iskljucenja: Varteks DC 8, Arena J. 10 minuta.