Varaždin - Pula 4:0

Treci ovosezonski poraz doživjele su u subotu stolnotenisacice "Pule" u 8. kolu Prve lige na gostovanju u Varaždinu. Oslabljene neigranjem ponajbolje prvotimke Ivanke Bilobrk zbog ozljede lakta, Puljanke nisu uspjele osvojiti niti jednu partiju.

Unatoc odlicnoj igri protiv Bojane Poljak, Dina Pervan je nakon propuštene tri mec lopte u petom setu (10:8, 11:10) izgubila partiju 2:3. Nakon nje je Ljiljana Jankovic, u neprepoznatljivom izdanju u odnosu na prošli tjedan i izdanje protiv "Bjelovara", bez osvojenog seta poražena od juniorske reprezentativke Petre Petek, dok je Mirela Šuvalic u ovosezonskom prvoligaškom debiju sasvim ocekivano istim omjerom poražena od iskusne Ivane Kneževic.

Pulski dubl Jankovic/Pervan, kombinacija koja je u zaigrala prvi put, ipak je igru parova odvukla u peti set, iako im Poljak i Petek nisu pružile šansu da i dobiju tu partiju. Prvi dio prvenstva Puljanke ce zakljuciti dvobojem protiv zagrebackog "Tisa" iduce subote u Puli.

Rezultati
: Poljak - Pervan 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 9:11, 13:11), Petek - Jankovic 3:0 (11:4, 11:1, 11:7), Kneževic - Šuvalic 3:0 (11:5, 11:7, 11:7), Poljak, Petek - Pervan, Jankovic 3:2 (11:4, 9:11, 6:11, 11:7, 11:6).