Utrka Pariz - Nica: Kišerlovski u trećoj etapi 27.

Amerikanac Andrew Talansky, član Garmina pobjednik je treće etape biciklističke utrke Pariz - Nica, 170 kilometara dugačke dionice od Chatel-Guyona do Brioudea, dok je od dvojice hrvatskih predstavnika bolji bio Robert Kišerlovski osvojivši 27. mjesto. Kristijan Đurasek je zauzeo 102. poziciju od 176 biciklista.

Talansky je pobijedio s vremenom 4:06.14 ispred Talijana Davidea Malacarnea i Španjolca Gorke Izagirrea koji su ciljem prošli u vremenu pobjednika. Kišerlovski, koji nastupa za RadioShack Leopard, imao je sedam sekundi zaostatka, dok je Đurasek, član Lampre-Merida, imao skoro tri minute zaostatka.

U ukupnom poretku vodi Talansky s tri sekunde prednosti pred Ukrajincem Andrijem Grivkom i Talijanom Davideom Malacarneom. Kišerlovski je 16. sa 16 sekundi zaostatka, a Đurasek na 94. mjestu sa tri minute i 18 sekundi zaostatka. (H)