Umag - Tvin Trgocentar 39:29

U gotovo prijateljskom odmjeravanju snaga protekao je ogled koji je bio lišen svake neizvjesnosti ponajprije rezultata, ali i uzbudenja. Od samog pocetka domace su igracice povele s 3:0 nakon tri minute igre, potom povecavale svoju prednost na 11:5 u 12 minuti da bi uslijedila nova serija Umažanki za još osjetnije vodstvo 14:7 sredinom prvog poluvremena.

Gošce su uspijevale smanjivati zaostatak uglavnom u mini serijama od po dva gola u prvom redu zbog cinjenice da su i Umažanke bile bez prave obrane. Do odlaska na odmor "žuto-plave" su zadržale ustaljenu prednost od 6 pogodaka.

U nastavku su protiv mladolikog sastava Viroviticanki zaigrale pricuvne snage domace ekipe koje su uspjele ne samo zadržati prednost nego ju i povecati. Igralo se brzo pa otuda dosta pogrešaka i promašaja.

Sportska dvorana Stelamaris. Gledatelja: 600. Suci: Robert Bernobic, Nikša Kalcic (oba Rijeka). Sedmerci: Umag 7 (6), Tvin Trgocentar 4 (2). Iskljucenja: Umag 6, Tvin Trgocentar 4 minute.

UMAG: Žulicek, Bebic 7, Jadrijevic 6, Hodžaj 5, Rajic 1, Begovic 3, Marijanovic, Baksa-Markovec 4, Gržinic (7+0), Špoljaric 2, Corkovic, Pavic (6+0), Imamovic 9 (6), Mataia 2.

Tvin Trgocentar: Majkovcan (7+1), Obžetic 2, Roncevic 1, ?urinic 2, Krušelj 5 (1), Ivancevic 2, Bartolic 1, Matanci (8+0), Kuzman 5, Miocinovic 2 (1), Mikulic 9, Sabo. (M. GAVRAN)