Umag - Sesvete 24:23

Na oproštaju od svoje vjerne publike i sezone u kojoj su do pretposljednjeg kola strahovale za ispadanje u niži rang, Umažanke su pobijedile treceplasiranu ekipu lige.

Povele su s 5:2 te u daljnjem tijeku održavale tri-cetiri pogotka prednosti sve do sredine prvog poluvremena, da bi gošce, utvrdujuci svoju kvalitetu serijom, od 3:0 smanjile taj zaostatak.

Umažanke su u tri-cetiri navrata imale po cetiri gola prednosti, a posljednja takva prednost je bila u 49. minuti (20:16). U pet završnih minuta Tena Mataija je sjajnim asistencijama proigravala svoje suigracice cime su si uspjele priskrbiti prednost od dva pogotka koja su imale sve do posljednje minute kad je Frankovic ublažila poraz.

Dvorana Stella maris. Gledatelja 600. Suci: Botincan i Rupcic (oba Rijeka).

UMAG: Kaštelan, Žulicek 2, Rajic 6, Mataija 3, Vidovic 3, Jajcevic 6 (2), Martic, Jerkovic, Jurešic, Špoljaric 3, Corkovic, Maras, Tokic 1, Juricic, Pavic (15+0).

SESVETE: Karaula (2+0), Miletic 1, Jakara 2, Pa. Stopic, Pe. Stopic 2, Grmoja 1, Šebek 1, Nemaškalo, Bešen (14+1), Pejcic, Kranjec 3, Frankovic 10 (1), Bezjak 1, Benic 2.

Sedmerci: Umag 3 (2), Sesvete (2 (1).

Iskljucenja: Umag 8, Sesvete 2 minute. (M. G)