Umag - Osijek CO 24:22

Poslije cetiri poraza s Osjecankama u prvenstvenim ogledima umaške su rukometašice prekinule tu tradiciju neuspjeha. Novi bodovi imaju dodatnu vrijednost, no s pocetka utakmice nije sve išlo kako su "žuto-plave" planirale. Šest punih minuta im je trebalo da zatresu mrežu. Svakako je za istaknuti ucinak vratarke Vedrane Gržinic koja je odlicno u prvih pola sata igre cuvala svoju mrežu. Potom je u nastavku ustupila mjesto gotovo jednako uspješnoj Andreji Pavic koja je na neki nacin bila kljuc ove pobjede. U najkriticnijim trenucima, kad su gošce izjednacile na 13:13 nakon sedam minuta igre u drugom poluvremenu te u tri navrata imale minimalnu prednost, domace igracice su u razdoblju od 15 minuta nacinile put do ovog uspjeha. Naime, raspoložena Daniela Špoljaric je poentirala s krilne pozicije kad je to bilo najpotrebnije i "žuto-plave" su u 57. minuti imale cetiri pogotka prednosti, a do kraja Osjecanke uspijevaju tek ublažiti poraz.