Umag - Arena 17:21

Koliko god su domace igracice željele pobjedu poslije cetiri poraza u nizu, stigao je i peti susret u kojem su upisale "nulu". Iako su Umažanke poslije sedam minuta igre imale prednost od 4:1, do 19. minute gošce su ostvarile niz od 5:1 i prvi put na susretu došle do prednosti (6:5). Od tada pa do odlaska na odmor, uz nekoliko izjednacenja, Puljanke uglavnom ne ispuštaju prednost.

Pocetne minute nastavka bile su u znaku Tine Gavranic, najbolje igracice susreta, koja je s tri pogotka u nizu prvi put "žutom" sastavu osigurala pristojniju prednost (14:10). U samoj završnici, uz odlicne obrane Marije Dukic, tocnije pet odlicnih intervencija u nizu, pitanje pobjednica bilo je riješeno.

S druge strane, devet pogodaka Ane Jajcevic, od cega cak osam iz sedmeraca, nije bilo dostatno za nešto više od novog poraza protiv, za Umažanke nepobjedivih, arenašica.

Dvorana Stella Maris. Gledatelja: 400. Suci: Matic (Petrinja) i Zecevic (Zagreb).

UMAG: Pandža (2+0), Žulicek 1, Baksa-Markovec, Rajic 3, Mataija, Vidovic 3, Jajcevic 9 (8), Gašic, Špoljaric, Corkovic, Maras, Boškovic 1, Pavic (10+1).

ARENA: Dukic (14+0), Mandic 3, Vukic, Gaborovic 2, Kiridžic 6, Muratagic, Miloševic 4, Gavranic 5 (2), Bradaric, Šabic, Jelcic, Mudronja 1.Sedmerci: Umag 8 (8), Arena 3 (2). Iskljucenja: Umag 4, Arena 8 minuta. (M. GAVRAN; snimio M. MIJOŠEK)