TVIN Trgocentar - Umag 25:21

Virovitica. Dvorana Tehnicke škole. TVIN Trgocentar - Umag 25:21 (13:9). Gledatelja 150. Suci: Kneževic i Tunkovic (oba Karlovac).
TVIN TRGOCENTAR:
Majkovcan, K. Smiljcic 3, Kožaric 9 (2), Šutalo, Galetic, Horvat 2, Štefanec, Bartolic, Aurer, Poljanac, Miocinovic, Zecevic 4, Mikulic 4, Sabo, Obžetic 3, S. Smiljcic (15+0).
UMAG:
Pandža (1+0), Žulicek 1, Baksa-Markovec 5 (1), Vojic, Rajic 4, Mataija 1, Jajcevic 5 (2), Gašic, Špoljaric 1, Corkovic, Maras 1, Boškovic 3, Pavic (10+1).
Sedmerci:
Tvin 4 (3), Umag 5 (3). Iskljucenja: Tvin 6, Umag 6 minuta.

Skroman ucinak u napadu i ne baš osobito dobra igra u obrani stajale su novog poraza umaške rukometašice. Ovakvim ishodom su si otežale zadacu za ostvarenje cilja u konacnici - ocuvanje prvoligaškog statusa. Prve cetiri minute mreže su ostale netaknute, a onda su domace igracice u narednoj minuti dva puta poentirale, i do kraja utakmice nisu dopustile prokockati premijernu pobjedu koju su vecim dijelom susreta "imale u rukama". (Z. G.)