Trešnjevka - Umag 42:33

Umaške rukometašice u utakmici s puno pogodaka i bez pravih obrana upisale su 10. ovosezonski poraz na gostovanju u Zagrebu. Rukometašicama Umaga pripao je samo uvodni dio susreta.

Tada su uz neiskorišteni sedmerac i dvije vratnice ipak pogocima Imamovic stekli dva vodstva (0:1, 1:2). Domace igracice do 6. minute dostižu rezultat i prelaze u vodstvo (3:2) koje nisu ispuštale do kraja susreta. Loša igra Umažanki u obrani i brze kontre domacih igracica ubrzo su rezultirale serijom 7:3, domacim vodstvom 10:5 u 12. minuti, kad je umaški trener bio primoran pozvati minutu odmora.

Umaška obrana djelovala je usporeno, što je odgovaralo domacim igracicama, posebno Vidovic na lijevom krilu koja je u prvih 15 minuta zabila cak sedam pogodaka.

Nastavak susreta ponudio je slicno izdanje umaških rukometašica, iako su bile efikasne u napadu, slaba igra u obrani kod umaških rukometašica iz minute u minutu kažnjavale su domace igracice i povecavale prednost, tako je najveca prednost "Trešnjevke" iznosila "plus 12" (39:27 - 53'). Kod domacih igracica istakla se na lijevom krilu Mara Vidovic s 12 pogodaka, dok je prvo ime kod umaških rukometašica bila Anita Jandrijevic takoder s 12 pogodaka.

TREŠNJEVKA: Medak (4), Zovko 1, Mihovilovic 1, Gajic 6, Perovic, I. Gašparovic 2, Bušic 2, Vidovic 12 (2), Džono 5, Blažek 1, Kajfeš 3, Jukopila, Golubic (10), Milic 1, Knježevic 6, M. Gašparovic 2.

UMAG: Žulicek, Bebic 2, Jandrijevic 12, Hodžaj 2, Rajic 3, Begovic 4 (4), Baksa - Markovec 3, Gržinic (6), Špoljaric 3, Pavic (3), Imamovic 4 (1).

Kutija Šibica. Gledatelja: 30. Suci: Bosak i Herceg (oba Varaždin). Sedmerci: Umag 7 (4), Trešnjevka 2 (2), Iskljucenja: Umag 6, Trešnjevka 6 minuta.