Trešnjevka - Umag 30:23

Kao što se moglo i ocekivati, poraz protiv drugoplasiranih Trešnjevcanki za Umažanke i nije nešto strašno, a zasigurno je nacin na koji su možda izgubile utakmicu. Sve štosu dobro napravile u prvom dijelu susreta u nastavku su kompromitirale pogreškama zbog kojih je uslijedio takavishod.

Inace, punih 16 minuta se igralo gol za gol (7:7), a onda u sedam minuta domace igracice ostvaruju 5:seriju, da bi istom mjerom u šest minuta igre koje su slijedile Umažanke nacinile isto za 12:12 u pretposljednjojminuti prvog dijela susreta. Do odlaska na odmor domace postižu gol za kakvu takvu prednost.

Loše otvaranje nastavka imale su gošce što svjedoci i prednost domacih od 18:13 nakon šest minuta igre. Nakon dvije, tri darovane lopte te dva promašena zicera sve je otišlo na stranu Trešnjevcanki. Vec tada je bilo jasno da bodovi ostaju domacoj ekipi, no šteta je da Umažanke nisu iskoristile znacajan obol svoje vratarke Andreje Pavic.

Susret 22. kola Prve lige rukometašica. Dvorana Kutija šibica na Trešnjevci. Gledatelja 100. Suci: Dean Plentaj (Bjelovar), Mario Ružic (Virovitica).

TREŠNJEVKA: Jug, Zovko 6 (2), Mihovilovic, Banely 1, Sabljak 2, Gašparevic, Bušic 3, Komljenovic 5, ?ono 4, Zuzic, Blažek 3,Kajfeš, Jukopila 6 (1), Golubic (12+0), Vugec, Cusak.

UMAG: Zulicek, Vojic, Rajic 5, Mataija 1, Bebic 1,Baksa-Markovec 6 (2), Stilinovic, Šimicic 4, Špoljaric, Boškovic 6, Pavic (15+2).Sedmerci: Trešnjevka 5 (3), Umag 2 (2). Iskljucenja: Trešnjevka 4, Umag 8 minuta.