Trešnjevka – Umag 23:24

Jelena Vidović (arhiva, M. MIJOŠEK)

Da je optimizam u redovima Umažanki bio opravdan potvrđuje ovaj uspjeh na trešnjevačkom parketu. Žarko su igračice trenera Rajića željele uzvratiti domaćim igračicama za jesenji poraz u Umagu i u tome uspjele unatoč brojnim teškoćama. Bile su skromne i priželjkivale bar bod da bi uzele i drugi.

Osim tri početna vodstva domaće ekipe, sve drugo bilo je u znaku "žuto-plavih" djevojaka. "Pegula" za Rajićevu malobrojnu ekipu bila je ozljeda Selene Milošević koja tek što je upisala gol za izjednačenje (3:3) zaradila ozljedu i morala je s parketa. Završnica je bila nešto neizvjesnija, no umaške su igračice kao istinske lavice odigrale u tim trenucima i zaslužile bodove, te čestitke suparnica.

Sportska dvorana na Trešnjevci, Zagreb. Gledatelja 100. Sutkinje: Pahor i Trbović (obje Rijeka).

TREŠNJEVKA: Jug (2), Zovko 2, Dejanović, Maruščec 1, Gašparović 2, Tomić 2 (1), Komljenović 2 (1), Miletić, Žužić, Blažek 7, Kajfeš 3, Golubić (14), Borković 2, Stojanov 2, Mrmić, Stanić.

UMAG: Pavić (13+1), Imamović, Milošević 1, Rajić 3, Mataija 5 (3), Vidović 10 (1), Gašić, Špoljarić 4, Tokić 1, Medved.

Sedmerci: Trešnjevka 3 (2), Umag 4 (4). Isključenja: Trešnjevka 2 minute, Umag 2 minute. (Z. GAVRAN)