Superliga stolnotenisačica: Lokomotiva - Pula 0:4

Prema očekivanjima, stolnotenisačice Pule nisu imale previše problema da u ogledu protiv "fenjeraša" Lokomotive iz Vinkovaca stignu u petom kolu Superlige do prve gostujuće pobjede.

U susretu koji se, prema dogovoru dvaju klubova, igrao u Zagrebu, trener Puljanki Bogdan Đekić dao je priliku svim svojim igračicama, a one su ukazano povjerenje ispunile i Vinkovčankama prepustile jedan jedini set u četiri dvoboja. Marija Jadreško upisala je prve ovosezonske minute i stigla do prve pojedinačne pobjede, a usto je i slavila u paru s Dorinom Srebrnjak, dok su preostala dva boda osigurala prva dva pulska reketa, Ljiljana Janković i Dina Pervan.

S nova dva boda, Pula je svoj konto povećala do brojke šest i tako zadržala četvrtu poziciju na ljestvici.

Lokomotiva - Pula 0:4, rezultati: Vrdoljak - Janković 0:3 (9:11, 7:11, 6:11), Petanović - Pervan 0:3 (5:11, 2:11, 3:11), Botić - Jadreško 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 5:11), Botić/Vrdoljak - Jadreško/ Srebrnjak 0:3 (7:11, 6:11, 5:11). (I. CEROVAC)