Superliga stolnotenisača: Pula - Libertas 0:4

Ivan Zeljko (D. ŠTIFANIĆ)

Stolnotenisači Pule poraženi su u desetom kolu Superlige od Libertasa. Nakon jesenske pobjede u svojoj dvorani, Dubrovčani su se i ovom prilikom pokazali kao previsoka prepreka za Puljane te su i u Domu sportova "Mate Parlov" slavili s "čistih" 4:0.

Razlika u kvaliteti ova dva kluba bila je očita te su Puljani u četiri meča osvojili samo tri seta, jedan manje nego u Dubrovniku. Blizu počasnom bodu protiv drugoplasirane momčadi hrvatskog prvenstva bila su dva domaća Ivana, Slavić i Zeljko, ali premda su u dvoboju parova vodili 1:0 i 2:1 u setovima, pobjeda je na kraju pripala Dubrovčanima.

Pojedinačni mečevi bili su jednosmjerne ulice i samo je Zeljko uspio "otrgnuti" jedan set Nevenu Juzbašiću, dok su Simović i Habijanec bili nerješive enigme za Slavića i Mateja Mamuta.

Pula - Libertas 0:4, rezultati: Slavić - Simović 0:3 (7:11, 5:11, 5:11), Zeljko - Juzbašić 1:3 (9:11, 11:7, 3:11, 6:11), Mamut - Habijanec 0:3 (7:11, 9:11, 7:11), Slavić/Zeljko - Simović/Juzbašić 2:3 (11:5, 8:11, 13:11, 7:11, 3:11). (I. C.)