Studenac - Rockwool Pula 78:85

Najefikasnija Ivana Đukić (Arhiva)

Susret 3. kola A-1 lige košarkašica: Studenac - Rockwool Pula 78:85 (18:17, 15:27, 20:23, 25:18). Dvorana OŠ Josip Pupačić. Gledatelja: 100 . Suci: Roglić, Čorkalo, Pepur (svi Split).

STUDENAC: Pezo, Vrvilo 7, Kalažić 10, Perlić 22, Amić 12, Jelčić 18, Dinčić, Vrkić 9, Podrug, Vlahov, Dilder.

ROCKWOOL PULA: Đukić 20, Tukić, Ličina 11, Đikić 16, Zubak 9, Pickering 11, Ramljak 14, Jakelić 4, Mišić, Percan.

Košarkašice Rockwoola iznenadile su na gostovanju u Omišu i sjajnom predstavom došle do prve ovosezonske pobjede.

Već na samom otvaranju Puljanke su serijom 6:0 najavile dobru partiju. Međutim, domaćin je ubrzo izjednačio, te igrom ''koš za koš'' priveo četvrtinu s minimalnim zaostatkom. U drugoj su četvrtini košarkašice Rockwoola preuzele inicijativu, te jakom obranom i pojačanom polukontrom ostvarile prednost od 12 koševa.

Ta se prednost održala sve do posljednje četvrtine kad domaće igračice koriste nekoliko krivih dodavanja i smanjuju na ''minus 7''. Ipak, sigurna realizacija s crte slobodnih bacanja omogućila je Puljankama mirnu završnicu i zasluženo slavlje.

Najučinkovitija u redovima Rockwoola bila je Đukić s 20 poena, a slijedile su je Đikić i Ramljak koje su ubilježile i po 9 skokova. (D. R. K.)