Split - Porec 30:25

Splicani su vec nakon sedam minuta igre imali vodstvo od 3:0, da bi rukometaši Poreca u 14. minuti stigli do poravnanja (6:6), a u 17. do vodstva (8:7).

Jablan je pritom bio "zakljucao" svoja vrata, tako da domacini nisu pronalazili put do njegove mreže. U samoj završnici prvog dijela, u 25. minuti, na semaforu je svjetlilo 14:14, da bi gosti otišli na odmor sa vodstvom od 16:14.

Prednost od dva gola Porecani su imali i u 35. minuti, vodili su 18:16, da bi potom Splicani u 13 minuta zabili osam, a primili tek jedan zgoditak i u 48. minuti poveli 24:19.

U završnici, pri rezultatu 28:25 za domacine, gosti su imali prilike da ugroze to vodstvo, no upropastili su tri, cetiri napada i domacini su do kraja sacuvali vodstvo i stigli do pobjede.

Mala dvorana SC Gripe. Gledatelja: 300. Suci: Gladovic i Bolenik (oba Virovitica).

SPLIT: Bulicic, Mandalic 3, Sladoljev-Jolic 4, Javorcic 3, Sliškovic 3, Korjenic, H. Žeravica, A. Žeravica 4, Varvodic, Vukas, Matulic 8 (1), Brankovic, Miljkovic, Ivic 5, Grbic.

POREC: Jablan, Prelac, Mataija 3 (1), Galijot 3, Vujic 4, Coric 2, Perhat 1, Turkovic, Carapina, Begzic 3, Ivancic 2, Gudic 5, Radakovic 2, Radošic, Grgic.

Iskljucenja. Split 2, Potrec 2 minute. Sedmerci: Split 2 (1), Porec 5 (1).