Split - Istra 1961 3:1

Nisu uspjeli Puljani ostati neporaženi na Parku mladeži u Splitu. U susretu 12. kola Prve HNL izgubili su od ne pretjerano kvalitetnog domacina s 1:3.

Domaci su poveli vec u 8. minuti kad je Obilinovic golom okrunio furiozni pocetak crvenih. Puljani su izjednacili sredinom nastavka prvijencem Mijaljevica, ali je nakon nepune minute Rebic kaznio nesmotrenost pulske obrane.

Sva nastojanja zeleno-žutih da još jednom svladaju Vukovica ostala su bez pozitivnog ishoda, a potom je Obilinovic u sudackoj nadoknadi iz kontre postigao i treci gol.

STRIJELCI: 1:0 Obilinovic (7), 1:1 Mijaljevic (75), 2:1 Rebic (76), 3:1 Obilinovic (90+3).

SPLIT: Vukovic, Franic, Vidic, Šimic, Vitaic, Obilinovic, Marcic, Tešija (od 56' Rebic), Golubovic (od 83' Lojic), Križanac, Cop (od 65' Baraban).

ISTRA 1961: Mance, Sušic, Karabatic, Budicin (od 46. Prelcec), Milic, Jerkovic, Prahic, Batarelo (od 68. Špicic), Belle (od 72. Mijaljevic), Alimi, Primorac.