SP Brazil: Rusija - J. Koreja 1:1

U susretu prvog kola H skupine Svjetskog nogometnog prvenstva Rusija i Južna Koreja su u Cuiabi na Areni Pantanal odigrale bez pobjednika 1:1.

Koreja je povela u 68. minuti golom K. H. Leea nakon velike pogreške ruskog vratara Igora Akinfejeva kojem je lopta ispala iz ruke i ušla u gol. Ruski vratar je cijeli susret pokazivao nesigurnost i u čak tri navrata je imao problema s hvatanjem lopte. Rusi su izjednačili u 74. minuti golom Aleksandra Keržakova koji je ušao u igru tri minute ranije.

U susretima 2. kola 22. lipnja sastaju se Belgija - Rusija te Južna Koreja - Alžir. Četiri dana kasnije na rasporedu je posljednje kolo skupine H u kojem će snage odmjeriti Alžir - Rusija te Belgija - Južna Koreja. (Hina)