Slaven Belupo - Rijeka 0-2

Mlinifest: Makinjanje po starinski (G. ČALIĆ ŠVERKO)

U zadnjem susretu 34. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Rijeke pobijedili Slaven Belupa s 2-0 (2-0) i dva kola prije kraja imaju pet bodova više od Dinama.

Rijeka je uspjela doći do pobjede u tradicionalno za njih neugodnoj Koprivnici i Riječani su sada u prilici da pobjedom nad Cibalijom u narednom kolu na svojoj Rujevici osiguraju prvi naslov u povijesti.

U 14. minuti Rijeka je povela nakon ubačaja Žute, a nakon što je Vešović kratko dodirnuo loptu ona je došla do Franka Andrijaševića koji volejem s pet metara zakucava loptu u mrežu. U 43. minuti Marko Vešović je nakon pogreške obrane domaćina povećao na 2-0, a iako mu je vratar Slavena obranio udarac lopta je ipak nekako prešla gol-liniju.