Siscia - Buzet 29:21

Boljom igrom, prvenstveno u obrani, momčad Siscije je uvjerljivo svladala Buzet koji je tako zabilježio svoj treći poraz na isto toliko gostovanja.

Iako su Buzećani nešto bolje ušli u susret, zahvaljujući raspoloženom vrataru Joviću i promašajima domaćih igrača u nekoliko navrata iz izglednih situacija (3:2 - 8'), domaćini zbijaju svoje redove te u 11. minuti dolaze do vodstva koje nisu ispuštali do kraja susreta (4:3). Iako odlični u obrani, domaćini nisu uspijevali u napadačkim akcijama povećavati svoju prednost prvenstveno zbog sinoć odličnog Aleksa Jovića na buzetskim vratima koji je do sredine prvoga dijela održavao minimalni zaostatak svoje momčadi (5:4 - 16').

Kad je Gudić, koji je sinoć odigrao odlično drugo poluvrijeme, zaradio i drugo isključenje, Siščani su pobjegli na teško dostižnu prednost (18:12 - 45'). Buzećani su na kraju, kad je žar borbe već poprilično splasnuo, u nekoliko kontranapada uspjeli zaostatak svesti na manje od deset pogodaka razlike.

Sportska dvorana Brezovica. Gledatelja 300. Suci: Cindrić i Gonzurek (oba Osijek).

SISCIA: Ančić, Tomić 3, Jurjević 5 (1), Žarković 4, Balić 1, Baltić 2 (1), Crenić, Bumbak (4+0), Kević 6, Čutura 3, Nikić, Kobetić 4, Prišek 1(1), Palaić, Bilušić (13+1).

BUZET: Šverko 1, Prodan, Gašpar 2, Ljubotina 2, Vukelić 2, Pobrić 2, Jović (16+2), Kozina 3, Gudić 4, Pavletić (1+0), Sirotić, Vrkljan 3 (1), Galijot 2. (Napisao i snimio Siniša ŽULIĆ)