Šibenik - Rovinj 1:3

U derbiju začelja odbojkašice Rovinja su u Šibeniku došle do zlatnih bodova u bijegu prema sredini ljestvice. Susret su bolje otvorile Rovinjke, povele 14:10 i 19:14 i ubrzo osvojile set. U drugom setu domaćin je uspio poravnati ukupni omjer, no u vrlo uzbudljiva sljedeća dva seta, u kojima se uglavnom igralo "poen za poen", Rovinjke su manje griješile i uspjele osvojiti sva tri boda.

Utakmica 7. kola skupine II: Šibenik - Rovinj 1:3 (17:25, 25:22, 23:25, 21:25). Dvorana Baldekin. Gledatelja 100. Suci: Bingula i Hranić (oba Zagreb).

ŠIBENIK: Đilas, Papak, Erak, Šubara, Nakić, Menđušić, Čurljak, Šimleša, Relamarić, Jelić, Šarić.

ROVINJ: Cvitić, Božić, Glavaš, Radolović, Matošević, Civitico, Vitasović, Grujić, Čorić, M. Janko, Bel. (Iv. R.)