Show Anasa Sharbinija

Zagreb - Hajduk 2:4

Grobnickom virtuozu Anasu Sharbiniju trebalo je nešto više od 18 minuta da uhvati optimalnu radnu temperaturu. No, cim se zagrijao došlo je do promjene na semaforu. U 63. minuti zakljucen je njegov konkretni ucinak od dva gola i dvije sjajne asistencije. U 77. minuti Balakov ga je izvukao s terena, a publika je izlazak najboljeg igraca utakmice pozdravila gromoglasnim aplauzom.
Utakmica 20. kola Prve HNL. Stadion u Kranjcevicevoj. Gledatelja: 3.000. Sudac: Zlatko Šimcic (Koprivnica) - 7. Strijelci: 0:1 An. Sharbini (19'), 1:1 Abdurahimi (40'), 1:2 An. Sharbini (43'), 1:3 Gabric (44'), 1:4 Vukušic (63') 2:4 Šovšic (90'). Žuti karton: Oršulic (Zagreb).
ZAGREB: Vidakovic (od 46. Herceg), Pelaic, Pavlovic, Oršulic, Štiglec - Maleš (od 59. Trebotic), Štrok (od 46. Zadro), Šovšic - Abdurahimi, Medic, Mitrovic.
HAJDUK: Blaževic - James, Andric, Neretljak, Lima - Andrijaševic - Gabric, Ozobic (od 77. Lendric), Caktaš (od 66. Vukovic), An. Sharbini (od 77. Kiš) - Vukušic. (D. PETROVIC/NL)

Inter - Slaven Belupo 0:1

Nogometaši Slavena Belupa su u utakmici 20. kola Prve HNL kao gosti svladali Inter iza Zaprešica s 1:0. Strijelac: 0:1 Glavica (60). Susret se igrao na stadionu u SRC Zaprešic, a pred 500 gledatelja sudio je Trampus iz Osjeka.