Sesvete A. – Umag 30:24

Umažanke na sesvetskom parketu nisu iskoristile prigodu da poprave dosad propušteno. S pocetka utakmice su imale ohrabrujucu prednost (2:0, 4:1). Domacim je rukometašicama to bilo dostatno upozorenje za obrat koji im je pošao za rukom, ali tek u završnici prvog poluvremena.

Sve do 21. minute prve dionice dvoboja gošce su vodile s dva pogotka, no tada Sesvecanke uspijevaju s mini-serijom pogodaka (3:0) stici do prvog vodstva od 9:8. Sve želje i nastojanja gošci u drugom dijelu susreta nestali su o cemu svjedoci i rezultat koji je bio u znaku sesvetskih djevojaka (20:13 i 28:18), da bi serijom od 5:1 gošce ublažile poraz u samoj završnici.

Sportska dvorana Srednje škole
. Gledatelja 150. Sutkinje: Helena Crnojevic (Zagreb), Emina Kostecki-Radic (obje Kutina).