Sedma pobjeda Puljanki

Rukometašice "Arene" upisale su u Osijeku sedmu prvenstvenu pobjedu nakon što su rezultatom 28:25 pobijedile pretposljednje Osjecanke.

Do ocekivanih bodova pulske su rukometašice došle boljom igrom u nastavku. Naime u prvih su 20 minuta domace igracice predvodene raspoloženom Anom Bojic bez problema punile mrežu iza Ane Križanac pa je na semaforu svijetlilo 11:6.

No, tada su se razigrale pulske igracice predvodene Tanjom Kiridžic koja je u iducih 10 minuta postigla cetiri gola, pa se na odmor otišlo u egalu, 12:12.Golom Ane Jajcevic u 32. minuti prešle su igracice trenera Lalica prvi put u vodstvo, 13:12.

Do 48. minute i rezultata 21:22 igralo se gol za gol, a potom su Puljanke mini serijom 3:0 došle do prednosti koju su u konacnici pretvorile u novu pobjedu. U pulskim su se redovima uz najefikasniju Tanju Kiridžic istaknule i Gavranic i Miloševic, dok su kod Osjecanki igrale tek efikasna Bojic koja je iz 19 udaraca postigla 14 golova, te golmanica Bandalo.

Dvorana Zrinjevac. Gledatelja: 200. Suci: Fištrovic, Rašic karlovac.

OSIJEK CO: Bandalo (15), Babic, Bošnjak, Krajnovic, Franic 3, Smoljo, Šucur 3, Miškic, Knez 1, Pastar, Babic, Crnjac, Bojic 14 (5), Milic Gregoran 1, Jularic, Bednjanec 3.

ARENA: Bradaric, Križanac (14), Kajganic, Vukic, Gaborovic, Šabic, Miloševic 6, Kiridžic 11 (2), Maras, Jajcevic 3, Linic 1, Gavranic 5 (3), Križanac, Mandic, Mudronja 1, Gašic 1.Sedmerci: Osijek CO 6 (5), Arena 6 (5). Iskljucenja: Osijek CO 4 minute, Arena 8 minuta.