Vlado Matanović M. MIJOŠEK

Sportska dvorana OŠ Marija i Lina. Gledatelja 700. Suci: Barle i Vučić (oba Zagreb).

UMAG: Sorić, Milinković (11+0), Burnić, G. Buvinić, V. Ravnić 3, Sever 3, Udovičić, Petričević 2, Bošnjak 1, Didić, Stapar 7, Matanović 8 (4), Ćosić, Gorenac, Horozović, Punda 2.

GORICA: Lončar, J. Dijanić, Sladoljev (11+0), M. Dijanić, Ferenčina 6 (1), Laljek 4, Senta, Petković, Bonić 5, Buhiniček 1, Matijević, Knežić 1, Bura 6, Jurdana, Vladušić 1, Smej.

Sedmerci: Umag 4 (4), Gorica 1 (1). Isključenja: Umag 6 minuta, Gorica 4 minute.

Svi prisutni u dvorani su prije početka utakmice minutom šutnje odali počast stradalnicima terorističkih napada u Parizu.

Da bi to moglo biti neizvjesno odmjeravanje snaga, najavili su gosti u početnim minutama otkada su uglavnom bili u minimalnoj prednosti. Uz nekoliko domaćih izjednačenja sastav gostiju s raspoloženim Sladoljevim na golu drži rezultat pod "kontrolom" sve do zadnjih sekundi prvog poluvremena. Tada je Petričević "žabicom" izjednačio omjer.

Znatno su bolje Umažani otvorili drugo, negoli prvo poluvrijeme. Poveli su (14:12) i povećavali prednost. Do sredine poluvremena uglavnom su imali tri gola "viška". Potom su u narednih desetak minuta "plavo-žuti" preko preciznih Matanovića i Stapara u napadu odmakli na "plus 5" (24:19), uz tri obrane Milinkovića. Činilo se da je sve gotovo, no Goričani su golovima preko Sladoljeva koji je zaustavljao lopte Umažana, a te preciznih Bonića i Laljeka ozbiljno zaprijetili (26:24), u pretposljednjoj minuti.

U zadnjem je napadu Senta promašio zicer, a Umažani su čuvali loptu ispred suparničkog gola te tako upisali novu pobjedu poslije znatno bolje igre u drugom poluvremenu. (M. GAVRAN)

Spačva - Buzet 32:25

Spačva - Buzet 32:25 (18:12). Dvorana OŠ Bartol Kašić. Suci: Pavić, Torbarina.

SPAČVA: Stojanović (10+1), Jurić 1, Androš 2, Omrčanin, Tomas 5, Ma. Mišić, Kružić 5, Mi. Mišić 5 (4), Šijaković 2, Vukušić 3, Radočaj, Ranogajec 4 (1), Babić, Nađ 5.

BUZET:  S. Pobrić (2), Jović (8), Šverko, Fistonić 4 (3), Prodan 1, Savić 1 (1), Šćulac 5, Filipović 2, N. Pobrić 1, Vozila 1, Kisiček 3, Galijot 4, Jelušić 3 (3).

Sedmerci: Spačva 5 (5), Buzet 8 (7). Isključenja: Spačva 8, Buzet 12 minuta.

Moslavina - Poreč 22:33

Susret 12. kola: Moslavina - Poreč 22:33 (12:15). SC Kutina. Suci: Hunjadi, Zečević.

MOSLAVINA: Pokorni, S. Crnojević (6+1), Kristić (2), Vidoš, Pleše 3, Horvat, Podvalej, Lukes 4, Friš, Petrov 2, Kačmarčik, L. Crnojević 2, Lind 7 (7), Šušnja 4.

POREČ: Car (9), Mihaljević (3), Marić 7, Huljina 1, Perhat 2, Thoss 4, Gavrić, Perić 4, Deak 2, Perajica 4 (1), Medved 1, Rađaković 5 (1), Kobetić 1, Obranović 2.

Sedmerci: Moslavina 7 (7), Poreč 3 (2). Isključenja: Moslavina 6, Poreč 12 minuta.