Rukomet: Gorica - Umag 24:26

Jerković (M. Mi.)

Umažani su se vratili na pobjedničku stazu. Nakon četiri uzastopna poraza konačno su u Velikoj Gorici upisali dva boda. Domaćini su golom Bonića poveli 10:7 u 21. minuti, a četiri minute kasnije Laljek im je donio najviših četiri pogotka prednosti (12:8). U nastavku su Umažani ubacili u višu brzinu i golom Bošnjaka prvi put poveli dva razlike (15:13) u 39. minuti, da bi Stapar u 46. donio gostima tri gola prednosti (19:16). Tu su prednost potom mirno zadržali do 56. minute i vodstva 24:21, ali su domaći preko Seferovića izjednačili na 24:24 dvije minute prije kraja. Potom su Jotić i Bošnjak osigurali pobjedu Umažana, iako je Sladoljev obranio čak tri od pet sedmeraca. (R. C.)

Susret 17. kola Premijer lige rukometaša: Gorica - Umag 24:26 (13:12). Dvorana srednje škole. Suci: Kober i Sunajko.

GORICA: Lončar, Ceković, Ferenčina 6, Laljek 5, Senta, Petković, Bonić 7, Matanović, Bura, Dijanić, Seferović 4 (1), Sladoljev (9+3), Goršeta, Matijević, Turan 1, Krstanović 1.

UMAG: Milinković (1), Ravnić, Gadža 4 (1), Lovrić 2, Vučko, Bošnjak 4, Jerković, Stapar 5, Modrušan (8), Pahanić 7, Beliga, Burnić, Merhar, Jotić 4 (1).

Sedmerci: Gorica 2 (1), Umag 5 (2). Isključenja: Gorica 12, Umag 4 minute.