Rovinj - Zagreb 3:0

Odbojkaši Rovinja puno su teže od ocekivanja došli do nova tri boda u zaostalom susretu 18. kola Prve A lige u dvorani Valbruna protiv Zagreba. Glavni razlog tome bilo je neigranje njihovog glavnog napadaca Igora Demirovica koji se ozlijedio na posljednjem treningu uoci susreta.

Rovinjci su odlicno otvorili utakmicu i preko Ivankovica i Išeka poveli 8:2, nedugo zatim i 13:3. Potom se igralo sistemom "poen za poen" do rezultata 23:23, kad su precizni servisi Ivankovica omogucili Rovinjcima osvajanje pocetnog seta.

U drugoj dionici, kad su gosti poveli 23:19, odjednom su se Rovinjci probudili i servisima Roberta Sošica napravili preokret, poveli 24:23. U tim je trenucima trener gostiju zbog prigovora i povlacenja momcadi na klupu dobio žuti karton cime je domacin poveo 2:0.

U trecem setu odbojkaši Rovinja serijom poena Ivanica odlaze na 15:7 i nedugo zatim osvajaju sva tri boda.

Zaostali susret 18. kola Prve A lige. Rovinj - Zagreb 3:0 (25:23, 25:23, 25:15) Dvorana Valbruna. Gledatelja: 150. Suci: Igor Ruba (Pula), Dean Poropat (Rovinj).

ROVINJ: Stanisavljevic, Marijanovic, Poropat, Venier, Ivanic, Žufic, Išek, Garic-Bissi, Sošic, Gavric, Ivankovic.

ZAGREB: Bogdanovic, Šimunic, Vujovic, Abdulaj, Hrelja, Šmitlehner, Glavica, Mišin, Zelenika, Totaj. (I. RADETIC)