Rovinj - Šibenik 3:0

Susret protiv Šibenika rovinjski odbojkaši zapoceli su dosta rezervirano. Zahvaljujuci odlicnim servisima Perica i blok igri Jurlina i Hanžica poveli su gosti 4:1 i 9:6. Tada je na scenu stupio dvojac Demirovic - Ivankovic koji je svojim servisima "zaradio" poravnanje 13:13, a potom i 15:14. Vodstvo nisu ispuštali iz ruku do kraja dionice.

U nastavku je izjednacenost trajala do rezultata 15:15, a onda su Venier i Išek preuzeli glavne uloge za vodstvo od 19:15 i 22:17, što je rezultiralo drugim osvojenim setom.

Treci set je u svom prvom djelu bio na strani gostiju (8:11), no Rovinjci su i tu brzo uspostavili ravnotežu, a potom ubacili u višu brzinu i za goste je propala prilika za osvajanje i jednog seta.

Zaostali susret 6. kola Prve A lige odbojkaša: Rovinj - Šibenik 3:0 (25:19, 25:18, 25:18). Dvorana Valbruna. Gledatelja 200. Suci: Ruba (Pula) i Poropat (Rovinj).