Rovinj - Mursa 3:2

Zoran Ivanković (M. MIJOŠEK)

Puna dva i pol sata trebalo je odbojkašima Rovinja da u derbiju 9. kola, pred dobro ispunjenim tribinama Valbrune, nanesu gostima iz Osijeka drugi prvenstveni poraz i ujedno im uzvrate za poraz na startu sezone. Bili su Osječani i u Rovinju nadomak pobjede jer su vodili s 2:1 u setovima, ali onda je proradio rovinjski dišpet i igrači trenera Ivanića su četvrti set dobili s nevjerojatnih 30:28, a potom su u ruletu petog seta zadržali prisebnost i konačno slomili otpor gostiju.

Utakmica 9. kola: Rovinj - Mursa 3:2 (25:23, 25:27, 19:25, 30:28, 15:10). Dvorana Valbrune. Gledatelja 400. Suci: Ivan Perić, Toni Bingula (oba Zagreb).

ROVINJ: Nikačević, Brajković, Mikša, Arapović, Demirović, Jovanović, Sošić, Išek, Hrelja (L), Peršić (L), Ivanić, Ivanković.

MURSA: Celan, Vojak, Suk, Vranješ, Oršulić, Trusić, Prlić, Vranješ, Šćerbakov, Puljić, Šućur, Dominković. (Ivica RADETIĆ)