Rijeka - Istra 1961 2:0

Na utakmici 26. kola Prve HNL Rijeka je na Kantridi pobijedila Istru 1961 s 2:0 (1:0). Zanimljivo je što je ovaj regionalni derbi ujedno bio i derbi dvaju najboljih istarskih trenera, Elvisa Scorije i Igora Pamica.

Rijecane je u vodstvo doveo Neven Vukman u 27. minuti utakmice, a pobjedu bijelih zakljucio je Antonini Culina u 51. minuti. Utakmica je inace obilovala šansama s obiju strana.

Ovo je bila prva pobjeda nogometaša Rijeke na svom terenu nakon 202 dana pauze, dok su Puljani nastavili svoj "mršav" niz kada su pitanju gostovanja na Kantridi.

Susret 26. kola Prve HNL. Rijeka, stadion Kantrida. Gledatelja 1.500 Sudac: Igor Pristovnik (Zagreb). Pomocnici: Krmar, Jureša (oba Zagreb). Strijelci: 1:0 Vukman, 2:0 Culina.

RIJEKA: Lisjak - Budicin, Bakovic, Cagalj, Caval - Kreilach, Vukman - Švrljuga, Štrok, Culina - Pilcic.