Ragbi u Smoljancima: Siščani nadigrali arenaše

Detalj s utakmice

Nadmoćnom pobjedom od 38:14 ragbijaši Siska nadigrali su Puljane iz Arene u njihovoj prvoj domaćoj utakmici odigranoj u Smoljancima.

Unatoč pobjedi gostujuće momčadi domaća publika u Smoljancima podržala je pulske ragbijaše vatrenim navijanjem. Prvo je poluvrijeme završilo rezultatom 14:17, ali su ozljede i neiskustvo odnijele danak u drugom poluvremenu, pa su Siščani u konačnici nadjačali domaće dečke.

Sljedeći protivnici pulskih ragbijaša su ragbijaši Zagreba, a utakmica će se odigrati 20. listopada na stadionu Uljanika u Puli.

Za Arenu su igrali: Pajić, Jalšovec, Vasić, Treursić, Kapić, Juhas, Filipović, Žulj, Bajs (5), Marenković (9), Malinović, Joldić, Krepčić, Tomić, Koščica, Malinović, Tomić i Mitić. (Napisao i snimio S. PERŠIĆ)