Puljanke nadigrale Zagrepcanke

Samo tri seta ispustile su stolnotenisacice "Pule" jucer u 6. kolu Prve lige protiv zagrebackog "Frima", ekipa koja je ove sezone novak u prvoligaškom društvo i s maksimalnih šest poraza trenutno je posljednjeplasirana u ligi. Iako su Puljanke (Bilobrk, Jankovic) u nekim dijelovima pojedinih partija djelovale kao da se muce s nedoraslim im protivnicama, trojka Ivanka Bilobrk, Ljiljana Jankovic i Dina Pervan koja je u partiji protiv Ines Krajnovic protivnici poklonila u prosjeku manje od tri poena po setu, zapravo je lakocom deklasirala mlade igracice zagrebacke momcadi.

Bilobrk je imala krizu u trecem setu partije protiv Magdalene Basic (3:11), dok je Jankovic u prvom setu prokockala vodstvo od 10:6, tj. cetiri set lopte (12:14). Dubl Bilobrk/Jankovic takoder je imao krizu u prvom setu protiv sestara Basic (8:11), koje u nastavna tri seta više nisu imale priliku ugroziti pobjedu pulskog para i sprijeciti glatku pobjedu Puljanki.