Pula - Studenac 66:74

Košarkašice Pule ni u 7. kolu nisu uspjele upisati pobjedu u Ligi za prvaka; u subotu je bodove iz Pattinaggija odnio omiški Studenac iako su Puljanke do 34. minute utakmice kontrolirale igru i rezultat.

Nakon što su u odlucujucu cetvrtinu prenijele cetiri poena prednosti, u prve cetiri minute cetvrte dionice vodile su s pet do sedam poena razlike. No, pet minuta prije kraja Studenac je uspio izjednaciti, a potom nakon dugo vremena i prešao u vodstvo, što je cetiri minute prije zvuka sirene bio pocetak kraja za nadanja pulskih košarkašica. S klupe pulske ekipe su na kraju utakmice pljuštale primjedbe na racun sudacke trojke, no njihove prosudbe ipak nisu bile presudne za poraz Puljanki.

SC Mirna. Gledatelja: 70. Suci: Lenac (Rijeka), Hadžic (Pula), Pavlovic (Rijeka).

PULA: ?ukic 17, Premasunac 17 (5-6), Flaherty 6 (0-1), Cvjetkovic 7, Tešic, Percan, Badrov, Valentic 8 (2-4), Lamot, Jovanovic 6 (2-4), Ramljak 5 (1-2), Jakelic.

STUDENAC: Puljic, Vrvilo 11 (3-4), Kalajdžic, Dincic, Buzov 11 (1-1), Javorcic 20 (3-4), Šeric 14 (1-3), Vrkic 4, Dilber 2, Šesnic 12 (2-3). (M. VUKŠIC)