Prva liga: Prva domaća pobjeda Umažanki

Selena Milošević, Umag (Snimio Siniša ŽULIĆ)

Utakmica 11. kola: Umag - Osijek 26:24 (15:14). Dvorana Stella maris. Gledatelja: 150. Suci: Kober (Zagreb) i Sunajko (Dugo Selo).

UMAG: Pavić (7+0), Žuliček 1, S. Imamović, Milošević 8, Rajić 3 (1), Mataija, Vidović 7 (2), Martić, Jerković, Medved, D. Špoljarić 3, Čorković, Maras, Gašić 4, Tokić, Hercig.

OSIJEK: Strukar (14+1), Horvat 2, Vuković, Franić, Krajnović, Smoljo, Miškić 3, Blažeković 5, Perković, Bujić 11 (3), Bodrožić-Selak, Babić, M. Špoljarić 3, Bojčić, Ilić.

Sedmerci: Umag 4 (3), Osijek 3 (3). Isključenja: Umag 4, Osijek 6 minuta. Crveni karton: Horvat (Osijek), grub prekršaj.

Napokon su, u petom pokušaju Umažanke ostvarile prvu pobjedu na svom parketu ove sezone i uvelike oplodile prošlotjedni uspjeh na gostovanju u Pločama. No, sve do posljednje minute trajala je neizvjesnost koje uistinu nije trebalo biti da su pojedine igračice iz domaćih redova razboritije odigrale svoju ulogu. (M. GAVRAN)