Prva liga odbojkaša: Rovinj - Centrometal 3:0

Sebastijan Mikša (Snimio Milivoj MIJOŠEK)

Derbi starih rivala pripao je domaćinu koji su nakon dosta vremena prikazali vrlo zanimljivu i dobru odbojkašku utakmicu. Povezanom igrom Rovinj je na početku prvog seta došao u vodstvo 6:2. Rovinjski odbojkaši nastavili su s dobrom igrom i u drugom setu te su poveli 5:3 Neugodnim servisima Mikše Rovinj je u završnici seta napravio šest poena i poveo 20:14.

Ni u trećem setu Rovinjci ništa nisu prepustili slučaju. Nakon 6:3, odnosno 11:8 gosti su počeli provocirati i prigovarati sucima pa je kod od 20:14 zbog prigovora sucima crveni karton zaradio gostujući trener Jadranko Kirić.

Rovinj - Centrometal 3:0 (25:19, 25:22, 25:18). Dvorana Valbrune. Gledatelja: 200. Suci: Milan Rajković, Ana Stipaničev (Rijeka).

ROVINJ: Nikačević, Brajković, Mikša, Arapović, Demirović, Jovanović, Sošić, Išek, Gavrić (L), Peršić (L), Ivanić, Ivanković.

CENTROMETAL: Kovač, Palikaš, Puđa, Gotal, Vincek, T. Posavec (L), Kocijan, M. Posavec, Kurteš, Makarov, Vuk (L), Križanović. (I. RADETIĆ)