Prva liga odbojkaša: Mladost MK - Rovinj 3:0

Marko Ilić je na najbolji način zamijenio Sandra Veniera (M. MIJOŠEK)

Mladost Marina Kaštela - Rovinj 3:0 (25:10, 25:20, 25:19) Gradska dvorana Kaštela. Gledatelja: 300. Suci: Vedran Juravić (Zadar), Toni Ivković (Split).

MLADOST MARINA KAŠTELA: Hodžić, Pervan, Starčević, Colić, Giljanović, Corzini, Laurdić, Šćerbakov (L), Skočić, Šestan, Andrić, Stanić.

ROVINJ: Nikačević, Poropat, Brajković, Preden, Demirović, Kuhar, Ilić, Hrelja, Peršić, Zolota, Kepčija, Ivanković.

Još jedan derbi susret pripao je igračima iz Kaštela koji su nakon 70 minuta igre svladali drugoplasirani Rovinj. Od samog početka domaćin je nametnuo brzu, dobru i povezanu igru, poveli su 8:2 te nešto kasnije 18:7, u trenucima kada igrači trenera Marina Ivanića imali su dosta loš prijem lopte.

I u drugom setu igru su kontrolirali igrači Mladosti koji su trenutno najbolja prvoligaška ekipa dok su igrači Rovinja dosta teško osvajali bodove jer je domaćin imao prednost +4 tijekom cijelog seta. U trećem setu uz nastojanja igrača Rovinja da poprave prijem sve je bilo bezuspješno. Treba istaknuti Marka Ilića koji je na najbolji način zamijenio Sandra Veniera te uz Demirovića imao najbolji učinak u porazu rovinjskih odbojkaša u Kaštelima. (I. RADETIĆ)