Prva HNL: Hajduk - Inter 4:0

U dvoboju 17. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka pobijedili Inter 4:0 (3:0) te su Splićani prekinuli niz od dva poraza.

Hajduk je na kišom natopljenom terenu stadiona Poljud "potopio" Inter s uvjerljivih 4:0 i ostao u priključku s vrhom ljestvice.

Prvi pogodak na utakmici zabio je Tino Sven Sušić koji je u 23. minuti preciznim udarcem s ivice šesnaesterca, a na 2:0 je povećao mladi Fran Tudor dvije minute prije kraja poluvremena. U zadnjim sekundama poluvremena iz blizine je pogodio Marko Bencun, a u posljednjim trenucima utakmice Ante Roguljić je postavio konačnih 4:0.

Hajduk je ostao treći s 32 boda, bodom manje od drugoplasiranoga Dinama, a vodi Rijeka s 35 bodova.

Pred 4.000 gledatelja na stadionu u Poljudu sudio je Batinić iz Osijeka.

Strijelci: 1:0 Sušić (23), 2:0 Tudor (43), 3:0 Bencun (45+1), 4:0 Roguljić (90+3). (Hina)