Prijateljski susret Agencije Umag i Istre 1961 (0:3)

Igor Pamić sa svojim igračima (M. ANGELINI)

Kao i u ranijim susretima domaćini su pružili više nego dobar otpor „zeleno-žutima“. Svim je naletima Puljana umaška obrana odolijevala više od sat vremena. Istina treba reći da vratar Crnogorac nije bio na ozbiljnijim kušnjama jer su njegovi suigrači iz zadnje linije nepogrešivo odigrali prvu dionicu.

Igru s kojom će momčad Igora Pamića uskoro u potragu za prvoligaškim bodovima gledali smo u nastavku nadasve korektnog dvoboja.

Puljani su u drugom poluvremenu pokazali tek dio onoga što od njih očekuje stručni stožer i trener Igor Pamić u skorašnjem nastavku prvenstva. Puno kombinatorike i prilika u ovoj fazi priprema zasigurno ohrabruje.

Gradski stadion, Umag. Gledatelja 100. Sudac: Goran Krneta. Pomoćnici: Bagarić i S. Halilović (svi Umag). Strijelci: 0:1 Jerković (69), 0:2 Havojić (81), 0:3 Havojić (84).

AGENCIJA UMAG: Crnogorac, Belušić, Uran, Uršić, Uzelac, Fabijančić, S. Kapular, Bojkić, Fedotov, Alm. Halilović, Šendula (drugo poluvrijeme: Bašić, Bojić, Nadal, Trevižan, Stojanović, Nadal).

ISTRA 1961: (prvo poluvrijeme) Ćorić, K. Hadžić, Zgrablić, Načinović, Krajačić, Ivanović, L. Hadžić, Batelić, Baša, Ivičić, Berišić, (drugo poluvrijeme) Radošević, Horvat, Milić, Roce, Budicin, Anđelković, Aganović, Bačelić Grgić, Jerković, Prelčec, Havojić. (M. GAVRAN)