Premijer liga: Umag - Spačva 33:23

Ivan Lovrić (M. MIJOŠEK)

Utakmica 2. kola: Umag - Spačva 33:23 (14:11). Dvorana OŠ Marija i Lina. Gledatelja 600. Suci: Kober (Zagreb) i Sunajko (Dugo Selo).

UMAG: Milinković, Jakupović, Ravnić 1, Gadža 5 (1), Lovrić 2, Vučko 3, Bošnjak 4, Jerković 4, Stapar 3, Vukotić, Modrušan (10), Pahanić 7 (2), Burnić, Merhar 6, Jotić 1.

SPAČVA: Stojanović (10+2), Stojnović 2, Oroz 11 (4), Ma. Mišić 2, Šarenac 3, Mi. Mišić 2, D. Tomašević 1, Adamčević, Čutura 3, Džijan 1, Z. Tomašević 2, Rimac (1).

Sedmerci: Umag 5 (3), Spačva 5 (4). Isključenja: Umag 4, Spačva 8 minuta.

Prije samog početka susreta vodstvo umaškog premijerligaša uručilo je prigodne darove svojim trofejnim igračima Tomislavu Bošnjaku, Leonu Vučku i Lovri Jotiću.

Umažani su okrenuli silovito, u 8. minuti već je bilo 5:1, a u 10. je "plus 5" poslije trećeg gola Lovrića i Bošnjaka. Na odmor su Umažani otišli s tri gola prednosti. U 50. minuti, poslije nekoliko uzastopnih pogodaka Natka Merhara koji je digao publiku na noge svojim atraktivnim potezima, Umažani su otišli na "plus 7", a potom i "plus 8", i pitanje pobjednika bilo je odlučeno. Publika je pljeskom pozdravila prvu premijerligašku, i to uvjerljivu pobjedu Umažana. (M. GAVRAN)