Premijer liga: Rukometašima Buzeta bod u Kašteli

(S. ŽULIĆ)
(S. ŽULIĆ)

Za ono što su Buzećani pokazali u posljednje dvije minute večerašnje utakmice zaslužili su i više od boda koji su potpuno zasluženo uspjeli otkinuti na kaštelanskom parketu. U 58. minuti nekoliko nepravdi sudačkog para Bulum-Carević iz Metkovića, buzetski igrač Ivica Gudić jednostavno više nije mogao otrpjeti i zaradio dvostruko isključenje pri vodstvu domaćina 21:20. Izgledalo je da takav poklon Kaštelani ne mogu propustiti, no borbena i srčana buzetska četvorka uspjela se obraniti i pored toga dvaput zabiti domaćem vrataru Kvesiću.

U posljednjih deset sekundi buzetski su rukometaši imali samo tri igrača na terenu, no ni to nije bilo dovoljno da domaći rukometaši zabiju pobjedonosni zgoditak, nakon čega je opravdano nastupilo veliko slavlje buzetskih „plavih“.

Premijer liga rukometaša: Marina Kaštela - Buzet 22:22 (12:9).

Gradska dvorana Kaštela. Gledatelja 250. Suci: Bulum i Carević (oba Metković).

MARINA KAŠTELA: Pepur, D. Bujas, Ilić, Britvić, Topić, Ševo 1, Dželalija 3, Javorčić, Babić 2, M. Bujas 4(2), Kvesić (2), Jukić 2, Milković 4, Družijanić (5), Vukić, Nenadić 6.

BUZET: S. Pobrić, Šverko 1, Prodan, Radnić 3, Gašpar 1, Ljubotina 2, Vukelić 4, N. Pobrić, Kozina 7, Gudić 4, Pavletić (12+2), Galijot.

Sedmerci: Marina Kaštela 4(2). Isključenja: Marina Kaštela 12 minuta, Buzet 14 minuta. (S. Ž.)