Premijer liga rukometaša: Buzećani poraženi u Dubravi

U izjednačenom, ali zato golovima bogatom prvom poluvremenu momčadi su se izmjenjivale u vodstvu s tim da ni jedan sastav nije osjetio prednost veću od dva pogotka. Gosti su poveli golom N. Pobrića (0:1 - 2'), no na svoje novo vodstvo čekali su punih 19 minuta koje im je u 21. minuti osigurao Kozina (11:12). Uslijedila je serija Dubrave od 3:0 na koju Buzećani ekspresno odgovaraju pogotkom više i tri minute prije odlaska na odmor dolaze do svoje najveće prednosti u prvom dijelu (14:16).

Iako s igračem manje, Sirotićevi su dečki preko raspoloženog Kozine postigli dva uzastopna gola (17:19 - 32'), ali uslijedila je serija domaćih od 5:0 i u 39. minuti Dubrava dolazi do plus tri (22:19). Igralo se tako "gol za gol" idućih desetak minuta (27:24 - 49'), da bi Buzećani pogocima Galijota i Kozine devet minuta prije kraja stigli do minimalnog zaostatka (27:26 - 51').

Zaslugom raspucanog Kozine "plavi" u 56. minuti uspijevaju izjednačiti (29:29) i susret uvesti u neizvjesnu završnicu. Nažalost po goste, tu je Dubrava imala više živaca i strpljenja, a pomogao im je i vratar Totić koji je obranio dva posljednja šuta Vrkljana i Galijota. (V. Bo.)

Utakmica 24. kola Premijer lige: Dubrava - Buzet 31:29 (17:17). SD Dubrava. Gledatelja 200. Suci: Sunajko (Dugo Selo) I Kober (Zagreb).

DUBRAVA: Grahovac, Kelemen, Kaleb 7 (3), Horvat 1, Vozab 1 (1), Kovačević 4, Kljaić 3, Vida, Pavlović 6, Dumendžić 3, Badžek, Curić, Maričić 1, Punčec 5, Totić (12), Mihaljević.

BUZET: S. Pobrić (2), Šverko, Prodan 1, Kisiček, Radnić 5, Gašpar 4, Vukelić, N. Pobrić 2, Jović (5+0), Kozina 11, Gudić 1, Šćulac, Vrkljan 2, Galijot 3.

Sedmerci: Dubrava 4 (4). Isključenja: Dubrava 12, Buzet 8 minuta.