Premijer liga rukometaša: Bjelovar – Buzet 32:23

Odlazeći na ovo gostovanje, rukometaši Buzeta hrabrili su sami sebe da imaju snage i igračke sposobnosti dohvatiti pozitivan rezultat, no ispalo je da su to bile tvrdnje bez pokrića jer ih je momčad Bjelovara "razbila" u svim segmentima igre nanijevši Buzećanima četvrti poraz u nizu.

Iako su Buzećani golovima Kozine i Ćosića dvaput vodili u otvaranju susreta, domaći preuzimaju konce igre u svoje ruke i do polovice prvog djela dolaze do šest golova viška (12:6, 20'). Bila je to ujedno i najveća prednost domaćih u prvih 30 minuta igre, koju su Sirotićevi dećki serijom 3:0 uspjeli prepoloviti neposredno prije odlaska na odmor (15:12, 29').

Nada u bolje drugo poluvrijeme gostiju ubrzo je kopnila jer domaći za samo osam minuta dolaze do svojeg najvećeg vodstva u dotadašnjem dijelu utakmice (21:13, 38') i praktički u ranoj fazi susreta rješavaju pitanje pobjednika.

U dva su navrata dečki trenera Sokača imali i jedanaest golova viška na svojoj strani, zadnji put četiri minute prije kraja (30:19), te ovom pobjedom sada bježe Buzećanima na ljestvici za tri boda.

Susret 14. kola Premijer lige rukometaša: Bjelovar – Buzet 32:23 (16:12). Školska sportska dvorana. Gledatelja: 250. Suci: Gladović, Volenik (oba Virovitica).

BJELOVAR: Prvonožac (0+2), Iv. Gašparović 4, Valinčić 5, Ezgeta 10 (3), Ivanić, Nreca 2, Vidaković 2, Janđel, Šimunović, Grgić (9+0), Ig. Gašparović 5, Fiala 1, Taras, Tandara 2, Mraz 1

BUZET: Pobrić (1), Šverko, Prodan, Kisiček, Šćulac 1 Gašpar 3, Bašić, Vukelić 8 (2), Jović (8), Kozina 7, Jakac, Ćosić 2, Vrkljan 2

Sedmerci: Bjelovar: 3(3); Buzet: 6 (4)

Isključenja: Bjelovar 8, Buzet 4 minute. (V. Bo.)