Premijer liga: Medveščak - Buzet 27:22

Mario Galijot (M. MIJOŠEK)

Rukometaši Buzeta nastavljaju s posrtanjima. Sedmi ovosezonski poraz upisali su u Zagrebu, u derbiju začelja uspješniji je bio Medveščak koji je slavio rezultatom 27:22. Buzećani su uspjeli održavati rezultatsku neizvjesnost samo uvodnih deset minuta, a onda je domaćin napravio seriju 6:0 i više se nije osvrnuo (10:4 - 18'). Pogotkom neraspoloženog Galijota, koji je za četiri gola potrošio 13 lopti, gosti su se uspjeli primaknuti na "minus dva" (14:12 - 35'), no kao odgovor stigla su tri uzastopna pogotka Zagrepčana koja su razriješila sve dileme.

Utakmica 10. kola: Medveščak - Buzet 27:22 (12:8). SD Sutinska vrela. Gledatelja: 100. Suci: D. Lončar i Z. Lončar (oba Varaždin).

MEDVEŠČAK: Galić, Frkanec 1, Halužan, Kota 2, Kušan 5, Buntić 2, Matić 3, Duvančić (8+1), Čavar 6 (2), Vrpoljac 6, Turković (4), Kelemen 1, Pandža 1, Turan.

BUZET: S. Pobrić (2), Šverko, Fistonić 2, Prodan, Šćulac 2, Filipović 2, N. Pobrić 1, Jović (5), Vozila 4, Kisiček 1 (1), Galijot 4 (1), Jelušić 6 (3), Kružić.

Sedmerci: Medveščak 2 (2), Buzet 7 (5). Isključenja: Medveščak 6, Buzet 8 minuta.